אודות

אלעד שטמר
נולד בשנת 1984 בחיפה לאלימלך ז”ל
ולמרים. בגיל 5 התחיל לרקוד ריקודי עם בביה”ס ובהרקדותיו של אביו וכשהרגיש חיבור לנושא הצטרף ללהקת המחול של ביה”ס.
כנער, רקד כ-12 שנים בלהקת המחול הייצוגית של עיריית חיפה תחת ניהולו האומנותי של בארי אבידן וייצג
את ישראל בפסטיבלי מחול בחו”ל. בוגר שירות צבאי של 5 שנים, קורס מדריכים לריקודי עם וקורס עיצוב והפקת אירועים.

ריקודי עם ישראליים:
בגיל 13 התחיל להדריך ריקודי עם בחוגים של אביו שליווה אותו ולימד אותו את רזי המקצוע, תוך שהם מנהלים את החוגים יחדיו. כאשר סיים את ביה”ס התיכון חלה אביו ולא היה ביכולתו להרקיד. במשך תקופה זו לקח אלעד על עצמו את הרקדותיו של אביו וניהלן לבדו.
לאחר שירותו הצבאי, נפטר אביו ומכל ההרקדות שהיו לו החליט אלעד להמשיך את ההרקדה המסורתית בימי שישי ב”ספורטן חיפה”, בה התחיל את צעדיו הראשונים לפני כ-20 שנה. הרקדה זו קסמה לו בשל האווירה המיוחדת של “לרקוד לפני השבת” והרפרטואר המיוחד שנרקד שם.
בימים אלה מקיים אלעד הרקדות מצליחות בהיכל הספורט “אביב” רעננה ובקיבוץ גבעת חיים (מאוחד). כמו כן משולב אלעד בסבב המרקידים בספורטק הרצליה בשבתות ומקיים סדנאות ריקודי עם בחו”ל.
אלעד מספר שאת הדחף ליצור ריקודים הרגיש כבר מגיל צעיר ובשנת 2008 החל ליצור ריקודי עם ולהציגם לקהל הרוקדים בארץ ובחו”ל. את קורס המדריכים לריקודי עם באוניברסיטת ת”א סיים בהצטיינות.

 

מריקודיו:
“אילן” – ריקוד שגרף שבחים רבים ונרקד לאורך שנים ברחבי כל העולם
“יש בה משהו” – זכה במקום הראשון בתחרות המחול העממי בפסטיבל המחולות בכרמיאל
“קוצ’יפה” – זכה במקום השלישי בתחרות המחול העממי בפסטיבל המחולות בכרמיאל
ריקודים נוספים שנלמדו ונרקדים בארץ ובחו”ל: “עת לרקוד”, “בין כה וכה”, “נשימה”, “תזכנו”, “זכרון ורוד”, “הזמן עושה את שלו” (עם אוהד אטיה), “האיש עם הכובע”, “רב החובל”, “תן לה את הלב שלך”, “פיאסטה”, “הסוד” ועוד.

ערבי שירה:
אלעד מפיק ערבי שירה בציבור ותרבות ישראלית תוך שיתוף פעולה עם מנחים, נגנים וזמרים מקצועיים. כעת המיקוד הוא בהבאת תרבות שירה וריקודי ארץ ישראל לדורות הצעירים על מנת לייצר המשכיות לתחום.

שירותי מוסיקה לאירועים:
אלעד מספק שירותי מוסיקה לאירועים (דיג’יי) ומפעיל אירועי קריוקי בהתאם לטעם האישי של מזמיני האירוע. אצל אלעד השירות הוא מקצועי, מיידי, בהתאם לכל תקציב, באמצעות ציוד חדיש ומשוכלל ויכול לכלול בתוכו את כל הפקת האירוע כדי שתבואו להיות אורחים באירוע שלכם!

הרקדה והפעלת ילדים:
אלעד מרקיד ילדים מנוסה ומוכר בארץ ובעולם. הדריך והרקיד ילדים במספר בתי ספר והפעלות לחגים בישובים שונים בארץ. כמו כן העביר סמינר ריקודי עם ישראליים לבתי ספר ביוסטון, טקסס וכן הפעלת ילדים במחנות ריקודי עם ישראליים בצרפת. כיום מפתח תכנית לימודים לבתי ספר רוקדים שמטרתה שילוב תכני ריקוד ותרבות ישראליים בתוך תכנית הלימודים השנתית ובכך לשמר ולייצור דור המשך למורשת הישראלית.